Wiele osób pragnie dużych pieniędzy. Jeśli akurat nie ma możliwości zarobienia ich standardowymi drogami, można zdecydować się na obstawianie liczb w grach lotto. Spośród jakich gier warto jest wybierać?
Najbardziej popularną grą był kiedyś duży lotek. Obecnie jednak trudno jest określić, jaka gra jest wybierana najczęściej. Warto więc kierować się w tym względzie osobistymi preferencjami. Wiele osób woli gry, gdzie konieczne jest obstawienie niewielkiej ilości liczb. Pod tym względem można wybrać zarówno grę multi multi, jak i mini lotto oraz „duży lotek” czy ekstra pensję.

 

Choć aby zdobyć główną wygraną w grze multi multi konieczne jest wybranie dziesięciu liczb, to jednak niekoniecznie trzeba to robić. Można również wybrać jedną liczbę i uzyskać niewielką nagrodę. Trzeba jednak pamiętać przy tym, że koszt kuponu jest taki sam w przypadku obstawiania jednej, jak i dziesięciu liczb. W przypadku takich gier jak mini lotto czy lotto konieczne jest obstawienie takiej ilości liczb, jaka zostanie wylosowana. Można również zdecydować się na grę systemową i obstawić od 7 do 12 liczb. W przypadku wszystkich gier totolotek wyniki pojawiają się zawsze na stronie internetowej. Możliwe jest tam również obejrzenie przebiegu losowania.